- Працюємо, щоб дім був у кожного!

Полтавський домобудівельний комбінат - потужне підприємство зі славним минулим, основний вид діяльності якого - спорудження крупнопанельних житлових будинків. ДБК заснували у 1976 році. Тож, першим його дітищам – уже майже півстоліття. Це затишні багатоповерхівки у спальних мікрорайонах Полтави. Левада, Сади-1, Сади-2 та Сади-3 з’явилися на карті обласного центру саме завдяки нашій компанії. Крім того, працівниками комбінату збудовано багато будинків й в інших районах Полтави та області, а саме: у Карлівці, Машівці, Горіхівці Лубенського району тощо. Однак підприємство не обмежується спорудженням лише багатоповерхівок. Компанія також приймає замовлення на будівництво одно- двоповерхових садиб.

Загалом, за час існування комбінату його фахівці збудували та ввели в експлуатацію майже мільйон квадратних метрів житла. Технічним проектом передбачано спорудження 76 тисяч квадратних метрів житлової площі щороку. Працівники підприємства ставлять собі за мету зводити якісні комфортні будинки у найкоротші терміни. Запорукою цьому стають новітні технології, зручне планування, доступні ціни та багаторічний досвід, помножений на сучасність.

Виробнича база комбінату розташована на території 5,6 га. Підприємство має власну залізничну гілку та автомобільний під’їзд. Усі структурні підрозділи – апарат управління, будівельно-монтажна дільниця, виробничі цехи (формувальний, арматурний, бетонозмішувальний, енергомеханічний, з виготовлення фігурних елементів мощення), автотранспортний цех, випробувальна будівельна лабораторія – працюють злагоджено і професійно.

Детальніше: Полтавський Домобудівельний Комбінат

- головний інженер
- начальник будівельної дільниці 
- інженер-технолог (контроль якості бетону і залізобетонних виробів)
- інженер-проектувальник  (електрика)
- інженер-проектувальник (водопостачання і каналізація)
- кошторисник
- майстер бетонозмішувального вузла
- формувальники залізобетонних виробів і конструкцій
- монтажники з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій
- водій автотранспортного засобу категорії С, Е (DAF тягач, КамАЗ, КрАЗ)
- електрогазозварник
- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
- слюсар-сантехнік
- стропальник
- різноробочі на будівництво
- підсобні робітники

Офіційне оформлення. Заробітна плата без затримок.

Також співробітники підприємства можуть оформити розстрочку на придбання квартири.

За детальною інформацією звертайтеся до відділу кадрів за телефоном: +38 (050) 304-48-98.

b_500_350_16777215_00_images_articles_vent_fasad.png

     На сьогодні проблема енерго- та теплозбереження як житлових, так і комерційних приміщень є однією з найбільш актуальних. У пошуках оптимальних шляхів її вирішення вдалося знайти ефективний спосіб — установлення вентильованих фасадних систем на зовнішні поверхні споруд. Завдяки застосуванню фасадних систем такого типу вдається заощадити близько 40 % енергоресурсів.

Детальніше: Для чого призначена вентильована фасадна система?

window.png

    Полтавський ДБК виводить на новий рівень комплектацію квартир, відповідаючи тим самим, вимогам сучасного ринку.

    Новою стратегією нашої країни є енергоефективність - доцільне використання ресурсів.

    Відтепер квартири в будинках Полтавського ДБК будуть укомплектовані вікнами і балконними дверима, які не тільки відповідають державним вимогам енергоефективності, но й перевершують їх. За показником опору теплопередачі на рівні класу „А +” і вище. Енергоефективні вікна - це вікна, які мають певний коефіцієнт опору теплопередачі 0,75 м2 К / Вт і вище.

Детальніше: Енергоефективні вікна в квартирах Полтавського ДБК!