Офіційний сайт Полтавського ДБК — Продаж квартир в новобудовах Полтави!

    Полтавський ДБК виводить на новий рівень комплектацію квартир, відповідаючи тим самим, вимогам сучасного ринку.

    Новою стратегією нашої країни є енергоефективність - доцільне використання ресурсів.

    Відтепер квартири в будинках Полтавського ДБК будуть укомплектовані вікнами і балконними дверима, які не тільки відповідають державним вимогам енергоефективності, но й перевершують їх. За показником опору теплопередачі на рівні класу „А +” і вище. Енергоефективні вікна - це вікна, які мають певний коефіцієнт опору теплопередачі 0,75 м2 К / Вт і вище.

    Теплопередача* - це перенесення теплоти через захисну конструкцію від середовища з більш високою температурою до середовища з більш низькою температурою.

window.png

    Оскільки енергоефективні вікна дозволяють зберегти тепло в приміщенні, вони значною мірою допомагають в економії ресурсів.

    Так, переваги енергоефективних вікон зможуть відчути вже жителі квартир в будинках від Полтавського ДБК.

 

    Як відомо, опалення в квартирах Полтавського ДБК - автономне - кожна квартира забезпечена газовим котлом (і окремим лічильником), що дозволяє власнику квартири самостійно підтримувати температуру в приміщенні на певному рівні. Цілком природно, що такий контроль в поєднанні з енергоефективними вікнами, дає можливість створити комфортний клімат в квартирі в зимовий час.

    Незаперечні переваги енергоефективних вікон дозволить «не опалювати вулицю», а точніше, дорогоцінне тепло залишиться всередині.

    Енергоефективні вікна (і балконні двері) класу „А +” і вище (п'ятикамерний профіль і двокамерний енергозберігаючий склопакет) будуть встановлені в первинному контурі остекленні кожного будинку.

    Також, звертаємо Вашу увагу на те, що змінена конфігурація вікна в кімнатах з двостулкового на одностулкове, з метою зменшення його теплопровідності.

 

З Полтавським ДБК - тепліше!