b_500_350_16777215_00_images_articles_vent_fasad.png

     На сьогодні проблема енерго- та теплозбереження як житлових, так і комерційних приміщень є однією з найбільш актуальних. У пошуках оптимальних шляхів її вирішення вдалося знайти ефективний спосіб — установлення вентильованих фасадних систем на зовнішні поверхні споруд. Завдяки застосуванню фасадних систем такого типу вдається заощадити близько 40 % енергоресурсів.

Детальніше:Для чого призначена вентильована фасадна система?

window.png

    Полтавський ДБК виводить на новий рівень комплектацію квартир, відповідаючи тим самим, вимогам сучасного ринку.

    Новою стратегією нашої країни є енергоефективність - доцільне використання ресурсів.

    Відтепер квартири в будинках Полтавського ДБК будуть укомплектовані вікнами і балконними дверима, які не тільки відповідають державним вимогам енергоефективності, но й перевершують їх. За показником опору теплопередачі на рівні класу „А +” і вище. Енергоефективні вікна - це вікна, які мають певний коефіцієнт опору теплопередачі 0,75 м2 К / Вт і вище.

Детальніше:Енергоефективні вікна в квартирах Полтавського ДБК!

Чотирнадцять очевидних причин придбати квартиру в новобудові
 1. Ви зробите перший крок у нове життя
  Якщо вже змінювати своє життя – то з чистого аркуша. Уявіть: все навколо буде новим: краєвиди за вікном, шпалери на стінах, люди, яких зустрічатимете на сходових майданчиках… Не в кожного і не завжди з’являється можливість модифікувати свою дійсність і розпочати відлік часу «з нуля».
 2. Ви маєте вибір
  Перший поверх чи десятий? Одно- чи трикімнатна квартира? Неподалік дитсадка чи біля зупинки громадського транспорту? Ви можете навіть перепланувати обрану квартиру за власним смаком та зробити ошатний ремонт. І врешті-решт, оселитися в помешканні своєї мрії. Стеля, стіни, підлога – все постане таким, як ви уявляєте.
 3. Сучасні матеріали та передові технології
  Сучасні багатоповерхівки споруджують із дотриманням всіх будівельних та експлуатаційних норм. Багатьох проблем, які недмінно виникнуть в старому будинку зі зношеним обладнанням, вдасться уникнути. Ви не турбуватиметеся, що через увімкнений обігрівач згорить проводка, а через іржаві труби затопите сусідів. Інші беззаперечні переваги – пластикові вікна та працюючі ліфти.

  Детальніше:12-ть очевидних причин придбати квартиру в новобудові!

Цемент є одним з найдавніших будівельних матеріалів у світі

Цемент є одним з найдавніших будівельних матеріалів у світі

    Це гідравлічний в'яжучий матеріал, основний складник бетонів та будівельних розчинів. Почав широко застосовуватись під час індустріальної революції.

     Першим природним в'яжучим була глина. Глина і жирна земля після змішування з водою і висихання набували деякої міцності. Однак, беручи до уваги низькі споживчі якості даних матеріалів (з використанням глини зводилися споруди, які не потребували значної міцності) - люди займалися пошуком більш досконалих в'яжучих.

Перший ранній попередник бетону був виявлений на березі Дунаю на території сучасної Югославії - в хатині древнього поселення кам'яного століття знаходилася підлога з бетону товщиною до 25 см. Бетон для цієї підлоги виготовлявся з гравію і червонуватого місцевого вапна. Орієнтовний вік знахідки - більше 5000 років до н.е. Але це швидше відноситься до виключення з правил. Масове застосування вапна при будівництві датується набагато більш пізніми термінами. У плані масового використання при будівництві, більше ніж за 3 тис. років до н. е.., в Єгипті, Індії та Китаї почали виготовляти штучні терпкі - такі як гіпс. Це зумовлювалося тим, що при випалюванні будівельного гіпсу використовувалося набагато менше палива (температура випалу 140-190 С), ніж для виробництва вапна. Вапно є найдавнішою штучною мінеральною в'язкою речовиною після гіпсу. Є відомості, що єгиптяни використовували змішані вапняно-гіпсові розчини при будівництві пірамід. Однак гіпс довгий час не втрачав своїх позицій - внаслідок меншої енергоємності при виробництві, в тому ж Єгипті паливо було надзвичайно дефіцитним.

Детальніше:Цемент є одним з найдавніших будівельних матеріалів у...