Офіційний сайт Полтавського ДБК — Продаж квартир в новобудовах Полтави!

    Полтавський ДБК виводить на новий рівень комплектацію квартир, відповідаючи тим самим, вимогам сучасного ринку.

    Новою стратегією нашої країни є енергоефективність - доцільне використання ресурсів.

    Відтепер квартири в будинках Полтавського ДБК будуть укомплектовані вікнами і балконними дверима, які не тільки відповідають державним вимогам енергоефективності, но й перевершують їх. За показником опору теплопередачі на рівні класу „А +” і вище. Енергоефективні вікна - це вікна, які мають певний коефіцієнт опору теплопередачі 0,75 м2 К / Вт і вище.

    Теплопередача* - це перенесення теплоти через захисну конструкцію від середовища з більш високою температурою до середовища з більш низькою температурою.

b_1500_900_16777215_10_images_articles_window.png

    Оскільки енергоефективні вікна дозволяють зберегти тепло в приміщенні, вони значною мірою допомагають в економії ресурсів.

    Так, переваги енергоефективних вікон зможуть відчути вже жителі квартир в будинках від Полтавського ДБК.

Детальніше: Енергоефективні вікна в квартирах Полтавського ДБК!

Чотирнадцять очевидних причин придбати квартиру в новобудові
 1. Ви зробите перший крок у нове життя
  Якщо вже змінювати своє життя – то з чистого аркуша. Уявіть: все навколо буде новим: краєвиди за вікном, шпалери на стінах, люди, яких зустрічатимете на сходових майданчиках… Не в кожного і не завжди з’являється можливість модифікувати свою дійсність і розпочати відлік часу «з нуля».
 2. Ви маєте вибір
  Перший поверх чи десятий? Одно- чи трикімнатна квартира? Неподалік дитсадка чи біля зупинки громадського транспорту? Ви можете навіть перепланувати обрану квартиру за власним смаком та зробити ошатний ремонт. І врешті-решт, оселитися в помешканні своєї мрії. Стеля, стіни, підлога – все постане таким, як ви уявляєте.
 3. Сучасні матеріали та передові технології
  Сучасні багатоповерхівки споруджують із дотриманням всіх будівельних та експлуатаційних норм. Багатьох проблем, які недмінно виникнуть в старому будинку зі зношеним обладнанням, вдасться уникнути. Ви не турбуватиметеся, що через увімкнений обігрівач згорить проводка, а через іржаві труби затопите сусідів. Інші беззаперечні переваги – пластикові вікна та працюючі ліфти.

  Детальніше: 12-ть очевидних причин придбати квартиру в новобудові!

Майже будь-який вид пінопласту (пінополістиролу) володіє чудовою властивістю — низькою теплопровідністю. Конкурувати з ним може тільки мінеральна вата.

Той факт, що пінопласт майже повністю складається з повітря і лише на 2% з полістиролу, забезпечує високу теплозберігаючі здатність пінополістирольних плит. Це пов'язано з тим, що повітря має один з найнижчих показників теплопровідності. Тому теплопровідність пінополістирольних плит знаходиться в межах від 0,037 до 0,043 Вт / мК (для порівняння, аналогічний показник для повітря — 0,027 Вт / мК). Це значно нижче, ніж теплопровідність дерева (0,12 Вт / мК), цегли (0,7 Вт / мК), керамзиту (0,12 Вт / мК) та інших будівельних матеріалів.

Низька теплопровідність пінополістирольних плит забезпечує високий рівень енергозбереження. Пінопласт навіть з невеликою щільністю, якщо його товщина 10 см, здатний замінити собою 60 см газобетону, 40 см сосни, 1,5 м порожнистої цегли, 1 метр керамзитобетону і 4 метри важкого бетону. 12-сантиметровий полістирольний пінопласт легко замінює стіни з цегли 2, 10 м, а з дерева — 45 см! Це дозволяє вважати пінополістирол одним з найефективніших теплоізоляторів.

Детальніше: Про пінопласт

Сендвіч-панелі Полтавського ДБК

До складу тришарових залізобетонних сендвіч-панелей, вироблених на Полтавському домобудівельному комбінаті для будівництва житлових будинків, входить пінополістирол як внутрішній наповнювач. Загальна товщина пінополістиролу в панелі складає 160 мм при загальній товщині панелі 350 мм. Яка користь від цього матеріалу і взагалі, навіщо його використовують?

Пінополістирол - це сучасний, визнаний у всьому світі екологічно чистий і довговічний будівельний матеріал, який забезпечує не тільки високу тепло - і звукоізоляцію, але й пожежну безпеку. Пінополістирол незамінний для утеплення стін підвалів, цокольних поверхів, де застосування інших видів ізоляційних матеріалів неприпустимо через капілярне підняття грунтових вод, і захищає гідроізоляцію від шкідливого впливу навколишнього середовища. Про це з повною впевненістю дозволяють говорити його вологостійкі якості, а також його легкість і довговічність. Пінополістирольні плити майже невагомі, зручні в транспортуванні і монтажі, довговічні й надійні.

 

Детальніше: Сендвіч-панелі Полтавського ДБК

Цемент є одним з найдавніших будівельних матеріалів у світі

Цемент є одним з найдавніших будівельних матеріалів у світі

    Це гідравлічний в'яжучий матеріал, основний складник бетонів та будівельних розчинів. Почав широко застосовуватись під час індустріальної революції.

     Першим природним в'яжучим була глина. Глина і жирна земля після змішування з водою і висихання набували деякої міцності. Однак, беручи до уваги низькі споживчі якості даних матеріалів (з використанням глини зводилися споруди, які не потребували значної міцності) - люди займалися пошуком більш досконалих в'яжучих.

Перший ранній попередник бетону був виявлений на березі Дунаю на території сучасної Югославії - в хатині древнього поселення кам'яного століття знаходилася підлога з бетону товщиною до 25 см. Бетон для цієї підлоги виготовлявся з гравію і червонуватого місцевого вапна. Орієнтовний вік знахідки - більше 5000 років до н.е. Але це швидше відноситься до виключення з правил. Масове застосування вапна при будівництві датується набагато більш пізніми термінами. У плані масового використання при будівництві, більше ніж за 3 тис. років до н. е.., в Єгипті, Індії та Китаї почали виготовляти штучні терпкі - такі як гіпс. Це зумовлювалося тим, що при випалюванні будівельного гіпсу використовувалося набагато менше палива (температура випалу 140-190 С), ніж для виробництва вапна. Вапно є найдавнішою штучною мінеральною в'язкою речовиною після гіпсу. Є відомості, що єгиптяни використовували змішані вапняно-гіпсові розчини при будівництві пірамід. Однак гіпс довгий час не втрачав своїх позицій - внаслідок меншої енергоємності при виробництві, в тому ж Єгипті паливо було надзвичайно дефіцитним.

Детальніше: Цемент є одним з найдавніших будівельних матеріалів у...