Офіційний сайт Полтавського ДБК — Продаж квартир в новобудовах Полтави!

Вулиця Г. Біліченка, розташована в селі Щербані, яке знаходиться недалеко від траси Київ – Харків, на відстані 1,5 км від міста Полтава,  межує із селом Розсошенці.

Вулиця названа на честь Генна́дія Васи́льовича Біліче́нка - капітан СБУ, перший загиблий під час проведення антитерористичної операції,поблизу м. Слов’янськ,  13 квітня 2014 року.

Народився 14 грудня 1972 року в селищі Камишне Кустанайської області Республіки Казахстан в родині робітників. Українець.

У червні 1995 року зарахований на військову службу в Службу безпеки України

У липні 2009 року атестований на офіцерську посаду та призначений оперативним співробітником відділу ЦСО «А» Служби безпеки України в Управлінні СБУ в Полтавській області.

За час служби брав участь у 180 бойових операціях та здійсненні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, у спеціальних операціях з фізичного захоплення особливо небезпечних озброєних злочинців та припинення тяжких злочинів, захисту учасників кримінального судочинства та членів їх сімей, спеціальних заходах з охорони вищих посадових осіб держави. Достроково отримав звання капітана. Нагороджений чотирма медалями.

13 квітня 2014 року, приблизно о 8:30 група співробітників апарату СБУ, ЦСО «А» спільно з керівництвом донецької обласної міліції проводила рекогностування в районі проведення антитерористичної операції поблизу м. Слов'янськ Донецької області. У цей час на групу було вчинено збройний напад. Бій був короткочасний але запеклий, капітан Біліченко одним з перших виявив загрозу, сповістив товаришів та організував вогневу відповідь проти нападників, застосовуючи штатну зброю АК-74. Під час бою поранений офіцер продовжував вести вогонь, прикриваючи своїх товаришів. Загинув від чисельних поранень на місці бою.