Фігурні елементи мостіння “DEKORSTREET”

Щоранку, виходячи з будинку, ми з вами вирушаємо в денну подорож. Хтось йде на роботу, хтось до школи чи до дитячого садку або просто по магазинах. Чоловіки йдуть важливо і чинно, діти дрібочуть ногами або пыдстрибом, дівчата та жінки весело вистукуючи каблучками по рівному тротуару. Давайте зупинимося на хвильку і подивимося під ноги. Наш тротуар, по якому ми йдемо кожен день, складається з різноманітної плитки.

Тротуарна плитка почала застосовуватися ще в 30-х роках минулого сторіччя у країнах Західної Європи. В цей час тротуарна плитка використовувалася як матеріал для мощення не лише центральних площ, але й алей парків, а також приватних територій.

Лідером виробників у центральному регіоні тротуарної плитки вітчизняного ринку є Полтавський домобудівельний комбінат. Висока якість тротуарної плитки залежить не тільки від якості сировини, але й від технології виготовлення бетонної суміші. Технологічна розробка та обладнання забезпечені німецькою фірмою «HESS» - одним з провідних світових виробників будівельних машин (www.hessgroup.com).

 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET»
 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET»
 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET»  

Переваги фігурних елементів мостіння «DEKORSTREET» виробництва Полтавського ДБК порівняно з іншими видами дорожнього покриття (асфальтом):

** Комфортність **
Наявність зазорів дозволяє волозі вільно проникати і випаровуватися крізь плиткові покриття і виключає утворення під покриттям водяних дзеркал. Шорстка лицьова поверхня сприяє найменшому ковзанню в негоду.

** Екологічність **
Тротуарна плитка «DEKORSTREET» при сонячному нагріванні не розм'якшується, не виділяє, на відміну від асфальту, летючих шкідливих речовин. У спекотні дні температура поверхні бетонної тротуарної плитки в 1,5 рази нижче порівняно з температурою асфальтового покриття.

** Довговічність **
Термін служби ФЕМ «DEKORSTREET» не менше 25 років. Плитка має підвищену стійкість до впливу механічних, фізичних і хімічних чинників.

** Ремонтопридатність **
У разі ремонту підземних комунікацій, дорожнє покриття з тротуарної плитки легко розбирається, а після закінчення ремонтних робіт швидко відновлюється. Найголовніший аргумент на користь тротуарної плитки: це красиво і недорого.

** Естетичність **
З плином часу насиченість кольору плитки «DEKORSTREET» не втрачається.

** Економічність **
Вартість замощення плитки дешевше асфальту. Завдяки міцності і довговічності вона не вимагає частого ремонту і відновлення. Вже через рік експлуатації різниця в ціні експлуатації плитки буде набагато менше, ніж асфальту. А в майбутньому експлуатаційні витрати будуть в 5 разів нижче, ніж при асфальтовому покритті.

Тротуарна плитка «DEKORSTREET» виробництва Полтавського домобудівельного комбінату виготовлена згідно з нормативами технологічного процесу. Ви можете бути впевненими, що вона прослужить Вашим ногам довгі роки.

Фігурні елементи мостіння “DEKORSTREET” виготовляються із дрібнозернистих бетонів за технологією напівсухого вібропресування. 

Морозостійкість – не нижче F 200, міцність – не нижча 450 кг/см2.

При цьому максимальне стирання лицьового шару бруківки не більше ніж 0,7 г/см2 , що відповідає ГОСТ 17608-91 «Плити бетонні тротуарні. Технічні умови». За аналогічною технологією виготовлені стінові блоки – це високоміцний, перегородочно-стіновий, зручний у використанні матеріал. Один стіновий блок по об’єму заміняє приблизно 5 цеглин. Міцність не нижча 100 кг/см2.

 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт
 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт
 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт
 Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт Фігурні елементи мостіння «DEKORSTREET» - Приклади робіт  

Основні сфери застосування бруківки:

 • автомобільні дороги загального призначення;
 • вулиці житлових масивів;
 • пішохідні зони, міські площі;
 • смуги для легкового автомобільного транспорту;
 • майданчики заправних станцій, території відпочинку;
 • промислові території, перони, міські площі;
 • в’їзди, поверхні дворів, місця стоянки легкового автотранспорту;
 • укріплення берегів та схилів.
 Прайс-лист на фігурні елементи мостіння “DEKORSTREET”b_500_350_16777215_00_images_articles_dekorstreet_price_decorstreet.jpg
 

За довідками звертайтеся за телефонами:  +38 (0532) 66-06-59, +38 (050) 304-14-44 

b_500_350_16777215_00_images_articles_dekorstreet_tehnolpgiy.JPG